Bestuur 101-125

Het 125ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2016-2017)

2

President R. (Rutger) van Limborgh
Secretaris D. (Daniëlle) Bode
Penningmeester R.M. (Roosmarijn) Ceelen
Oncerwijs commissaris / Vice President J.N. (Jesse) de Jong
Commissaris / Beheerder van ‘Het Noorden’ J.W. (Jan Willem) Buist

Het 124ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2015-2016)

DSC_0015

President F.M. (Floor) Crispijn
Secretaris J. (Jasper) Snoeren
Penningmeester / Vice-President J.E.C. (Julian) van Dingen
Onderwijs commissaris C.D.Q. (Coco) Antonissen
Commissaris/Beheerder van ‘Het Noorden’ M.A. (Max) Felius

Het 123ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2014-2015)

President M. (Marnix) Koops
Secretaris F.P.A. (Frans) Liqui Lung
Penningmeester / Vice-President J.S. (Johannes) van den Akker
Onderwijs commissaris T. (Talitha) Groenewold
Commissaris/Beheerder van ‘Het Noorden’ D.J. (Dirk) Korte

Het 122ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2013-2014)

122

President L. Mulder
Secretaris
M.A. Groenewegen
Penningmeester/ Vice-President
T. Goense
Onderwijscommissaris T.I.S. Van der Woude
Commissaris/Beheerder van ‘Het Noorden’ S.A. Oudwater

121ste bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2012-2013)

121

President R. Calis
Secretaris M.M.A. Kox
Penningmeester/vice-president T.A. Chorus
Onderwijscommissars M.B. Selles
Commissaris/Beheerder T.J. Van Gerwe

120ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2011-2012)

120

President
M.F. Pennekamp
Secretaris / Vice-President
N.A. Noordijk
Penningmeester
M.C. Ensing
Onderwijscommissaris
H.C. de Vries
Commissaris/Beheerder
S.A. Hoebee

119de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2010-2011)

President
R.A. Crooijmans
Secretaris
W.Y. Meijer
Penningmeester
M.M. van der Linde
Vice-President/Onderwijscommissaris
J.B. Wansink
Commissaris/Beheerder
W.A. van El

118de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2009-2010)

118

President
R.J. Pielkenrood
Secretaris
M.H.A. Korenromp
Penningmeester
I.L. van der Sluijs
Vice-President/Onderwijscommissaris
G.I.A. Drost
Commissaris/Beheerder
R.J. Hontelez

 


 

117de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2008-2009)

117

President
C.A. den Boer
Secretaris
H.E.J. van Oeveren
Penningmeester
J.D.D. van Berkel
Vice-President/Onderwijscommissaris
J.S. Lier
Commissaris/Beheerder
M.T. Bootsma

116de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2007-2008)

116

President
R.C.A. Smit
Secretaris/Beheerder “Het Noorden”
A.L. de Groot
Penningmeester
E.J. Dolman
Vice-President/Onderwijscommissaris
M.N. Scheidema

115de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2006-2007)

115

President
P.L.M. Sturm
Secretaris/Beheerder “Het Noorden”
T.L.J. Brueren
Penningmeester
R.H. Huneker
Vice-President/Onderwijscommissaris
C.J.I. Wiggers

114de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2005-2006)

114

President
R.J.E. Dijkhuis
Secretaris/Beheerder “Het Noorden”
E.H. van Heekeren
Penningmeester
L.F. van Zelm
Vice-President/Onderwijscommissaris
S. Brinkman

113de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2004-2005)

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

President
M.F.T. Bos
Secretaris/Archivaris
A.P.A. van Duinen
Penningmeester
S. Hermanides
Vice-President/Onderwijscommissaris
L. van der Bol
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
M.J.G. van Koppen

112de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2003-2004)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

President
S. Vlemmix
Secretaris/Archivaris
P.F. Smits
Penningmeester
M.R. Robben
Vice-President/Onderwijscommissaris
G.H. Stolwijk
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
J.W.R. de Korver

111de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2002-2003)

111

President
W.A. Renier
Secretaris/Archivaris
M.A. van der Most
Penningmeester
M.A. Rijnks
Vice-President/Onderwijscommissaris
J.C. Heeremans
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
R. van der Linden

110de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2001-2002)

110

President
H.J. de Boer
Secretaris/Archivaris
V.J. de Ruiter
Penningmeester
A.M.H. van Heukelem
Vice-President/Onderwijscommissaris
J.H.C. Reichwein
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
W.J. Renkema

109de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2000-2001)

109

President
A.W. Bron
Secretaris/Archivaris
E.R. de Lange
Penningmeester
J.C. Visser
Vice-President/Onderwijscommissaris
K.M. Overbeek
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
T. Beek

108ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1999-2000)

108

President
S. Steeneken
Secretaris/Archivaris
W.E. van Zeil
Penningmeester
M.A. Mooij
Vice-President/Onderwijscommissaris
J.W. Goedbloed
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
A. Hoogervorst
Commissaris Extern
T. Heijn

107de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1998-1999)

107

President
C.L. van Soest
Secretaris/Archivaris
A. Schoilte
Penningmeester
J.J. Soons
Vice-President/Onderwijscommissaris
L.C. den Boer
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
M.J.L. Goense

106de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1997-1998)

106

President
A.M. Wagenvoort
Secretaris/Archivaris
Th. Van der Werken
Penningmeester
J.G. de Jonge
Vice-President/Onderwijscommissaris
H.J. Oterdoom
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
P.A.C.M. Haeser

105de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1996-1997)

105

President
M.C. de Roos
Secretaris/Archivaris
R.A. Jansen
Penningmeester
J. Buter
Vice-President/Onderwijscommissaris
T.M. Pinkse
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
N. Dolle

104de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1995-1996)

104

President
M.A. van Kesteren
Secretaris/Archivaris
D. van der Pas
Penningmeester
D.W. Rabelink
Vice-President/Onderwijscommissaris
B.N. de Mönnink
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
R.J.W. Cox

103de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1994-1995)

103

President
E.R. ten Bokum
Secretaris/Archivaris
P.A.J.B. Ehren
Penningmeester
J.G.L. Bekkers
Vice-President/Onderwijscommissaris
R. Kuykenhoven
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
C.E. Oldenziel

102de Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1993-1994)

102

President
J.M. Beishuizen
Secretaris
S.A.M.P. van Dorp
Penningmeester
M.C. Meijers
Archivaris/Vice-President
H.D.G.T. Oey
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
B.R. Heinen

101ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (1992-1993)

101

President
R.J. den Tex
Secretaris
E.J. Ludwig
Penningmeester
C.W. Botermans
Archivaris/Vice-President
C.H.M. Louwaarts
Commissaris/Beheerder “Het Noorden”
J.T. Maatman