Bestuur 121-129

Het 129ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2020-2021)

President  H.N.A.M. (Hein) Lafeber
Secretary / Vice President  M.T. (Max) Hertogs
Treasurer  F.C. (Floris) Vis
Commissioner of Education  J.E. (Jolijn) Hiemstra
Commissioner / Warden of ‘Het Noorden’  L.J. (Lonneke) Bierens

Het 128ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2019-2020)

President D.A. (Daniël) Ernste
Secretary F.O. (Frederieke) Tutuarima
Treasurer J. (Jakob) Damen
Commissioner of Education/ C.A. (Claire) Mulder
Commissioner / Warden of ‘Het Noorden’/ Vice-President G.A (Guus) Hoogewerf

Het 127ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereenging (2018-2019)

President C.Q. (Krijn) van Alphen
Secretary J.A. (Jeanne) Steijn
Treasurer E.C. (Eva) Potthoff
Commissioner of Education/Vice-President T.G.A. (Tim) Meijer
Commissioner / Warden of ‘Het Noorden’ F.J.J. (Freek) Smit

Het 126ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2017-2018)

President S.J.M. ((Steve) van Adrichem
Secretaris / Vice President R.D. (Renske) Free
Penningmeester O. (Obbe) Lucassen
Onderwijs commissaris J.M. (Janneke) Zwetsloot
Commissaris / Beheerder van ‘Het Noorden’ S. (Sil) Mossel

Het 125ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2016-2017)

2
President R. (Rutger) van Limborgh
Secretaris D. (Daniëlle) Bode
Penningmeester R.M. (Roosmarijn) Ceelen
Onderwijs commissaris / Vice President J.N. (Jesse) de Jong
Commissaris / Beheerder van ‘Het Noorden’ J.W. (Jan Willem) Buist

Het 124ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2015-2016)

DSC_0015
President F.M. (Floor) Crispijn
Secretaris J. (Jasper) Snoeren
Penningmeester / Vice-President J.E.C. (Julian) van Dingen
Onderwijs commissaris C.D.Q. (Coco) Antonissen
Commissaris/Beheerder van ‘Het Noorden’ M.A. (Max) Felius

Het 123ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2014-2015)

President M. (Marnix) Koops
Secretaris F.P.A. (Frans) Liqui Lung
Penningmeester / Vice-President J.S. (Johannes) van den Akker
Onderwijs commissaris T. (Talitha) Groenewold
Commissaris/Beheerder van ‘Het Noorden’ D.J. (Dirk) Korte
Het 122ste Bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2013-2014) 122
President L. Mulder
Secretaris M.A. Groenewegen
Penningmeester/ Vice-President T. Goense
Onderwijscommissaris T.I.S. Van der Woude
Commissaris/Beheerder van ‘Het Noorden’ S.A. Oudwater
121ste bestuur der Mijnbouwkundige Vereeniging (2012-2013) 121
President R. Calis
Secretaris M.M.A. Kox
Penningmeester/vice-president T.A. Chorus
Onderwijscommissars M.B. Selles
Commissaris/Beheerder T.J. Van Gerwe